Odessa.piluli.info
Як правильно обрати стельовий операційний світильник?

Як правильно обрати стельовий операційний світильник?

Основні вимоги до хірургічних стельових світильників

Світильник операційний стельовий купити в Україні радимо тільки після ретельного вивчення вимог лікаря до хірургічного освітлення, а також типу, виду і характеристик лампи. Медичні світильники можуть бути як оглядового типу, так і операційного.

Безтіньовий ефект – що це і для чого потрібен

Найважливішою властивістю освітлення в операційну на сьогоднішній день є саме безтіньові технології. Завдяки такій функції тіні повністю мінімізуються і не заважають роботі лікаря в операційному полі. Тобто, тіней від рук хірургів та медперсоналу, інструментарію не буде. Також слід звернути увагу на відсутній перегрів в операційному полі та максимальне природнє перенесення кольору. Такі лампи будуть повністю безпечними, мають збільшений термін служби та якщо основна лампа вийде з ладу, аварійні системи одразу підключаться до роботи.

Хірургічні світильники: види

Світильник безтіньовий TOPLITE
Світильник безтіньовий TOPLITE

Серед основних видів, які представлені на сучасному ринку, необхідно розподілити на:

 • Галогенові,
 • Світлодіодні,
 • Газорозрядні.

На сьогоднішній день світлодіодний варіант є найпопулярнішим, тому що має максимальну високотехнологічність.

Освітленість ординаторської, рецепції, зони відпочинку можна обладнати звичайними світильниками, але оглядові, а особливо операційні потребують більш сильного та точкового освітлення.

Класифікація по кількості ламп

Якщо підбирати світильники для різних лікарів та операцій багатьох медичний галузей, необхідно визначитися по кількості світлооптичних елементів:

 1. 3-рефлекторний (стельовий чи пересувний)
 2. 4-рефелкторний (стельовий)
 3. 5-рефлекторний (стельовий чи пересувний)
 4. 6-рефлекторний (стельовий)
 5. 9-рефлекторний (стельовий)
 6. 17-рефлекторний (стельовий)
 7. Стельовий на один чи два блоки.

Пересувний операційний світильник має роликову опору. Деякі моделі оснащені аварійним живленням – роботі від акумулятора. В деяких моделях присутня система керування з мікро контролерами, що балансують світло.

Призначення хірургічних світильників

Світильник операційний стельовий ціна в Україні — купити ви можете на нашому сайті gm.org.ua, адже ми пропонуємо:

 • Хірургічний варіант,
 • Оглядовий,
 • Лампи, що застосовуються в малій хірургії.

Вибираємо операційне світло правильно

Як вибрати оптимальний операційний світильник, що буде виконувати необхідну роботу як в операційній, так і в оглядовій:

 • Мобільність, вага, розміри. Якщо ви обираєте серед допоміжного світла, необхідно звернути увагу на коліщатка та не забути врахувати розмір, вагу такого обладнання. Найзручнішим варіантом вважається такий, який можна направити в необхідні зони, тобто кут нахилу повинен бути регульованим. Також можна змінювати блок освітлення по висоті та змінювати діаметр світлової плями.
 • Якість освітлення. Для операційної та оглядової важливо правильно передати кольори, тому звертайте увагу на кольоропередачу. На сьогоднішній день найпопулярнішими залишаються такі варіанти, які випромінюють мінімальну кількість тепла.
 • Безпека і хірургічна стерильність. Операційні світильники повинні мати закриті конструкції в корпусі, що повністю гарантують стерильність, безпечність у використанні. Зазначимо, що всі світильники, які представлені в каталозі Gorizont Medical мають знімні елементи, що повинні регулярно піддаватись стерилізації.
Добавить комментарий
Your email address will not be published.
Обратный звонок
Позвоните нам: 050-568-37-25 098-989-08-63